Продаж замку на ролету, замки на ролети, замок на захисну ролету, замки ригельні з ключами, замки для ролет недорого по Україні

Отправка по Украине замки на ролеты недорого.
  • В наличии
В наличии
450 ₴
Замок сталевий, з двостороннім управлінням, складається з центральної частини, 2-х ключів і монтажного кріплення для установки в профіль.
Замок ригельний в нижню планку застосовується з усіма видами механічного управління. У нижню планку полотна рольставні вставляється замок з ключем. Принцип дії простий при повороті ключа пластина ригеля розсувається (входить в отвори в направляючих шинах і рольставні зачиняються) або при повороті ключа у зворотний бік пластина ригеля зрушується (виходить з отворів в направляючих шинах і рольставні відкриваються).
Працюємо без вихідних та свят!
044-228-62-66, 063-590-51-71
Детальна інформація на сайті http://remont - rollet - kiev.zakupka.com
Відправка по містах і областях України : Вінницька область (Вінниця), Волинська область, Житомирська область (Житомир), Закарпатська область, Запорізька область (Запоріжжя), Івано-франківська область (Івано-Франківськ), Київська область, Кіровоградська область (Кіровоград), Львівська область (Львів), Миколаївська область (Миколаїв), Одеська область (Одеса), Полтавська область (Полтава), Рівненська область (Рівне), Сумська область (Суми), Тернопільська область (Тернопіль), Харківська область (Харків), Херсонська область (Херсон), Хмельницька область (Хмельницький), Черкаська область (Черкаси), Чернігівська область (Чернігів), Чернівецька область (Чернівці).
Меню