Замок на ролету, замки для ролетів, замок ригельний на ролету, замок для захисної ролети по містам України, замки для захисни

Замки ригельные для ролетов по 150 грн/шт розница, цена оптом договорная
  • В наличии
В наличии
450 ₴
Замок ригельний для ролети - це зручна конструкція, що надійно захищає приміщення від непроханих гостей. Такі замки створені спеціально для ролет, вони ідеально підходять до них, вписуються в дизайн, не псують зовнішнього вигляду, виглядають акуратно. Цей тип замка абсолютно унеможливлює злом, для того, щоб відкрити його без ключа практично неможливо - треба буде знімати усю конструкцію.
Ролети рухаються вертикально. Замок допомагає заблокувати рух, запобігши мимовільному підняттю віконниць. Як правило, замки встановлюють в нижній частині конструкції. Вони надійні, прості в експлуатації і довговічні.
Ми раді представити Вашій увазі ригельні замки для ролет, які придбати Ви можете у нас.
Працюємо без вихідних і свят!
044-228-62-66, 063-590-51-71
Детальна інформація на сайті http://remont - rollet - kiev.zakupka.com
Відправка по містах і областях України : Вінницька область (Вінниця), Волинська область, Житомирська область (Житомир), Закарпатська область, Запорізька область (Запоріжжя), Івано-франківська область (Івано-Франківськ), Київська область, Кіровоградська область (Кіровоград), Львівська область (Львів), Миколаївська область (Миколаїв), Одеська область (Одеса), Полтавська область (Полтава), Рівненська область (Рівне), Сумська область (Суми), Тернопільська область (Тернопіль), Харківська область (Харків), Херсонська область (Херсон), Хмельницька область (Хмельницький), Черкаська область (Черкаси), Чернігівська область (Чернігів), Чернівецька область (Чернівці).
Меню